1958 yılında İzmir’de kurulan firmamız, 1985 yılından bu yana YAMASA markası altında Ezerek Parlatma Takımları ve Tam Otomatik Ezerek Parlatma Makineleri üretmektedir.

Kuruluşumuz, yıllar içindeki çok yönlü gelişimini sürdürmektedir. Sürekli geliştirdiği teknolojisi ve uzman kadrosu ile ürün yelpazesini arttırmakta ve dinamik olarak her geçen gün daha da büyümektedir. Sektörde üretici olarak hizmet veren en büyük kuruluşlardan biri olan YAMASA, dünya genelindeki müşterilerine ideal çözümler sunmaktadır.

YAMASA sadece Ezerek Parlatma konusu ile sınırlı kalmamış, bu sistemle bütünlük sağlayan Derin Ezme Takım ve Makineleri, Boru Soyma-Parlatma Takım ve Makineleri konusunda da uzmanlaşarak Sanayicinin aradığı ve ihtiyaç duyduğu teknolojiyi hizmete sunmaktadır.

Ürünlerimiz otomotiv yan sanayi, uçak sanayi, her türlü makine imalatı, zirai araçlar, deniz araçları, raylı taşıma araçları, hafif motorlu araçlar, ağır iş makineleri, ısıtma-soğutma, hidrolik-pnömatik, beyaz eşya ve savunma gibi değişik sanayi sektörlerinde kullanılmaktadır. Tüm bu sektörlerdeki müşterilerimizin mevcut ihtiyaçlarını sunduğumuz hizmet-ürün kalitesi ve uyguladığımız istikrarlı fiyat politikası ile karşılamaktayız.

YAMASA' yı ideal bir çözüm ortağı yapan özellikler;

  • Kaliteli, hızlı, standart ve özel üretim
  • Kaliteli, hızlı teknik servis ve destek
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Ekonomik fiyatlar
  • Yüksek stok kapasitesi
  • Zamanında teslim

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak

İnsana ve teknolojiye sürekli yatırım yapmak

Doğal kaynaklarımızın kıymetini bilip verimli bir şekilde kullanarak geleceğimize değer katmak

Vizyonumuz

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,

İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezdinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, yüzey işleme teknolojisi alanında  lider olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.

 
Bu sayfaya girebilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
18 yaşından büyük müsünüz?
You have to be over 18 to enter this page.
Are you over 18?